خدمات طراحی

خدمات طراحی به صورت گسترده ای در تمام زمینه های تبلیغاتی قابل لمس می باشد. انجام این نوع خدمات بر عهده یک یا چند طراح گرافیست می باشد. این خدمات گرافیک شامل تصویر سازی، عکاسی و چاپ می باشد و برای انتقال بهتر مفاهیم و آموزش های لازم به کار می رود. این خدمات و طراحی های بصری در کسب و کار ها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. طراحان گرافیک با استفاده از المان های گرافیکی به طراحی تبلیغات برای برند های متفاوت می پردازند؛ پوستر ها، بروشور ها، خدمات چاپ، برندینگ در وب سایت و پلتفرم های دیجیتال همگی از جمله خدمات گرافیکی می باشند که برای کسب و کار ها ارائه می شوند. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر خدمات طراحی خواهیم پرداخت.

خدمات طراحی چیست

خدمات طراحی در کسب و کار به طور کلی شامل مواردی می شود که طراحان گرافیک با استفاده از آن ها به معرفی برند می پردازند. برای ارائه این خدمات، طراح گرافیک با استفاده از المان های گرافیکی به طراحی تبلیغات می پردازند. تبلیغات با استفاده از المان های بصری و گرافیکی باعث می شود که برند و کسب و کار بهتر دیده شده و در ذهن مخاطبان ماندگار شود. از همین رو این خدمات در پیشرفت کسب و کار ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند. برخی از مهم ترین این خدمات گرافیک شامل موارد زیر می شود:

  • طراحی لوگو
  • طراحی کاتالوگ و بروشور
  • چاپ تقویم و سررسید با رنگ های سازمانی ویژه
  • ساخت انواع تیزر تبلیغاتی
  • ساخت انواع موشن گرافیک و استاپ موشن
  • طراحی ظاهری و پالت بندی وب سایت
  • طراحی کارت ویزیت

در ادامه هر یک از این خدمات را مختصرا شرح خواهیم داد.

طراحی لوگو

داشتن یک لوگوی زیبا و جذاب جزء مهم ترین عنصر یک شرکت می باشد. لوگو اولین المانی است که ذهن هر بیننده را به خود معطوف می دارد. با استفاده از لوگو هویت اصلی برند و کسب و کار تعیین می شود و از همین رو اعتماد مخاطبان را به خود جلب می کند. همچنین می توان با طراحی لوگو موشن به تاثیر و ماندگاری لوگو و برند در ذهن مخاطب افزود.

طراحی لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی کارت ویزیت

از دیگر عناصر مهم یک سازمان کارت ویزیت آن می باشد که طراحی آن با توجه به فیلد کاری صورت می گیرد. کارت ویزیت یکی از المان هایی است که مخاطب را به ایجاد تعامل با برند تشویق می کند. آدرس، شماره تلفن و برخی از خدمات مهم هر برند و کسب و کار با استفاده از عناصر بصری و گرافیکی روی کارت ویزیت طراحی می شوند و مخاطب با استفاده از آن می تواند به راه ها ارتباطی با کسب و کار دسترسی داشته باشد.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ یکی از بهترین روش برای ارائه محصولات و خدمات با توضیحات کامل می باشد. با استفاده از کاتالوگ می توان مشتریان را با محصولات و خدمات خود آشنا ساخته و آن ها را به خرید تشویق کنید. همچنین با استفاده از کاتالوگ می توان مشخصات کامل یک محصول را در محیطی طراحی شده و زیبا به مخاطبان ارائه داد و باعث ماندگاری محصولات و برند در ذهن آن ها شد. بروشورها نیز از دیگر روش هایی است که می توان با استفاده از آن به معرفی محصولات پرداخت. با استفاده از بروشور می توانید به ارائه و معرفی چند محصول به صورت همزمان در یک فضای طراحی شده پرداخته و با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

طراحی تقویم و سررسید

تقویم و سررسید با لوگو یا رنگ سازمانی برند که به عنوان هدایای تبلیغاتی از آن ها یاد می شود، از دیگر انواع خدمات گرافیکی محسوب می شود. هدایای تبلیغاتی به صورت روزمره توسط مخاطبان استفاده می شوند و همین موضوع به ماندگاری برند کمک بسیاری خواهد کرد.طرراحی تقویم و سررسید

ساخت تیزر و ویدیو تبلیغاتی

بسیاری از صاحبان مشاغل سعی می کنند تا با ایجاد انواع وب سایت ها و تبلیغات مجازی با انواع تبلیغات از جمله تیزر تبلیغاتی و طراحی کاراکتر، محیطی را خلق کنند تا بتوانند خدمات خود را تخصصی تر جلوه دهند. با استفاده از این روش ها اعتبار برند افزایش یافته و اعتماد مخاطبین به آن نیز بیشتر می شود.

چرا به خدمات طراحی نیاز داریم

امروزه اکثر مشاغل به یک طراحی حرفه ای برای شناخته شدن و منحصر به فرد بودن نیاز دارند. با استفاده از خدمات طراحی فرصتی است برای انواع تبلیغات با کیفیت تا با استفاده از آن بتوان به مخاطبان بیشتری دست یافته و اعتبار برند خود را افزایش دهیم. به عنوان مثال برخی از مشاغل و یا کارخانجات نیاز به یک طراحی حرفه ای برای بسته بندی محصول خود دارند که متناسب با سلیقه های مشتریان طراحی شود. برخی دیگر به کاتالوگ یا بروشور نیاز دارند تا محصولات خود را معرفی کنند. با استفاده از خدمات طراحی می توان آگاهی مخاطبان را بالاتر برده تا بیشتر به شما اعتماد کرده و خرید بهتری داشته باشند.

سوالات متداول خدمات گرافیکی

  • خدمات طراحی طراحان گرافیکی شامل چه چیزهایی می شود؟

به طور کلی این خدمات که یک طراح می تواند ارائه دهد با توجه به نوع درخواست متغیر است. همچنین چه نوعی می خواهید ارائه دهید که شامل پاورپوینت ،فتوشاپ، پادکست ،اینفوگرافیک ،می باشد.

  • چه کسانی به خدمات گرافیکی نیاز دارند؟

افرادی که دارای بیزنس خاصی هستند و نیاز به فروش محصولات خود هستند با استفاده از این خدمات می توانند کسب و کار خود را توسعه دهند. علاوه بر آن با استفاده از این خدمات می توان محصولات خود را به خوبی معرفی کنید.

  • وظیفه یک طراح در اراده خدمات گرافیکی چیست؟

طراح تقریبا تمامی این خدمات را ارائه می دهد. در واقع طراحی و اجرای انواع خدمات گرافیکی برای کسب و کار ها با کمک طراحان انجام می شود.

مایا پینتمشاهده نوشته ها

Avatar for مایا پینت

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید شماره خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *