هزینه موشن گرافیک

هزینه موشن گرافیک یکی از فاکتور های مهمی است که متقاضیان موشن گرافیک به آن توجه می کنند. در سالهای اخیر توجه همه ی صاحبان مشاغل به تبلیغات جلب شده است . همچنین همگان متوجه این امر مهم شده اند که تبلیغات موثر در بالا بردن موفقیت کسب و کار اهمیت بسزایی دارد. این امر دلیل بر بالا بودن تقاضای مشتریان به انجام امور تبلیغاتی چشم نواز و نوین شده است. در ادامه نحوه تعیین هزینه موشن گرافیک را مورد بررسی بیشتر قرار خواهیم داد.

موشن گرافیک چیست

موشن گرافیک یکی از روش های بسیار خوب برای معرفی یک کالا یا خدمات به مشتریان است و در کنار آن هزینه موشن گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است . موشن گرافی به این دلیل بیشتر مورد استقبال است که دارای جذابیت بصری می باشد و موضوع مورد نظر در ذهن مخاطب ماندگاری و تاثیر پذیری بیشتری دارد. اما گاهی این سوال پیش می آیید که ساخت موشن گرافیک چگونه انجام می شود؟ در مورد این موضوع قبلا توضیح داده این اما حالا به طور مختصر به آن اشاره می کنیم.

تخمین هزینه موشن گرافیک

بسیاری از کلیپ های موشن گرافیک بر اساس یک ایده پایه گذاری می شود که این ایده با توجه به شغل و یا برند شما در نظر گرفته می شود سپس با توجه نوع درخواست شما با خلق کاراکترهای زیبا و جذاب و یا همراه با انیمیشن های زیبا موجب جذب بسیاری از مشتریان می شود. هزینه های حدودی موشن گرافیک با توجه به جدول زیر تعیین می شوند. هزینه موشن گرافیک ممکن است با توجه به نوع پروژه ها تغییر کرده و بیشتر یا کمتر از این مقدار نیز بشوند.

هزینه موشن گرافیک

خدمات موشن گرافیک

تعرفه های انواع موشن گرافیک با توجه به درخواست افراد بسیار متفاوت می باشد و با توجه به کیفیتی که هر کلیپ داشته باشد بسیار متفاوت می باشد اما خدماتی که در قبال هزینه های موشن گرافیک در نظر گرفته می شود شامل عوامل زیر می باشد.

 • در صورت دلخواه شما را در جلسات سناریو نویسی و ایده پردازی ترنسفر میکنیم تا حضوری بتوانید در جریان کارباشید.
 • ما با توجه به سلیقه ی شما سناریویی خلاقانه و کاربردی نگارش می کنیم.
 • برای سناریوی شما بک گراند سازی میک نیم.
 • از شخصیت ها و کاراکتر های متناسب و خلاقانه متناسب با کار شما استفاده می کنیم.
 • موزیک زمینه متناسب با نوع کار برای شما انتخاب می کنیم.
 • نریشن ( صداگذاری ) آقا / خانم / کودک انجام می دهیم.
 • اطلاعات و لوگوی شما را نمایش می دهیم.
 • مرحله به مرحله شما را در جریان امور کار قرار می دهیم و تاییدیه می گیریم.
 • موشن نهایی را متناسب با رسانه ای که قصد پخش آن را دارید در سایزهای مختلف ارائه می دهیم.
 • تا ۳ بار امکان توسعه و تغییر به شما می دهیم.

هزینه های اضافه تر خدمات موشن گرافیک

در صورتی که متقاضی خواهان خدمات بیشتری در زمینه موشن گرافیک باشد، ممکن است هزینه موشن گرافیک بیشتر شود. جدول زیر هزینه های مازاد موشن گرافیک را نشان می دهد. لازم به ذکر است این هزنیه ها به صورت تقریبی براورد شده و ممکن است متغیر باشد.

هزینه موشن گرافیک

(حداقل زمان۶۰ ثانیه می باشد)

چنانچه شما برای گرفتن اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان می خواهید با ما در تماس باشید فقط کافی ست با شماره تلفن های در تماس باشید ۷-۰۲۱۸۸۶۴۰۱۹۵

سوالات متداول هزینه موشن گرافیک

 • نحوه پرداخت هزینه ساخت موشن گرافیک چگونه است؟

هزینه موشن گرافیک با توجه به نوع قراردادی که مابین دوطرف بسته می شود در ابتدا هزینه ها با توجه به نوع درخواستی مشخص می گردد و طبق توافق به صورت نقدی و یا اقساطی پرداخت می گردد.

 • هزینه موشن گرافیک به چه عواملی بستگی دارد؟

نوع درخواست ارگان ها، سازمان ها، شرکت ها و … بسیار متفاوت است و با توجه به زمان درخواستی کلیپ ها، خلق کاراکتر  و یا صداگذاری ها قیمت ها بسیار متفاوت می باشد که در این زمینه باید با مشاوران مایاپینت در ارتباط باشید.

 • آیا مالیات بر ارزش افزوده برای ساخت موشن گرافیک اضافه می شود؟

مالیات برای تمامی مشاغل یک امر طبیعی محسوب می شود که با توجه به نوع کار و خدمات مقداری متفاوت هستند اما این مجموعه هیچ گونه مالیاتی بابت ساخت کلیپ های موشن گرافی دریافت نمی کند.

مایا پینتمشاهده نوشته ها

Avatar for مایا پینت

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید شماره خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *