هزینه موشن گرافیک

در سالهای اخیر توجه همه ی صاحبان مشاغل به تبلیغات جلب شده است . همچنین همگان متوجه این امر مهم شده اند که تبلیغات موثر در بالا بردن موفقیت کسب و کار اهمیت بسزایی دارد. این امر دلیل بر بالا بودن تقاضای مشتریان به انجام امور تبلیغاتی چشم نواز و نوین شده است.

موشن گرافیک یکی از روش های بسیار خوب برای معرفی یک کالا یا خدمات به مشتریان است و در کنار آن هزینه موشن گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است . موشن گرافی به این دلیل بیشتر مورد استقبال است که دارای جذابیت بصری می باشد و موضوع مورد نظر در ذهن مخاطب ماندگاری و تاثیر پذیری بیشتری دارد. اما گاهی این سوال پیش می آیید که ساخت موشن گرافیک چگونه انجام می شود؟ در مورد این موضوع قبلا توضیح داده این اما حالا به طور مختصر به آن اشاره می کنیم.

بسیاری از کلیپ های موشن گرافیک بر اساس یک ایده پایه گذاری می شود که این ایده با توجه به شغل و یا برند شما در نظر گرفته می شود سپس با توجه نوع درخواست شما با خلق کاراکترهای زیبا و جذاب و یا همراه با انیمیشن های زیبا موجب جذب بسیاری از مشتریان می شود.

هزینه موشن گرافیک

خدمات موشن گرافیک :

تعرفه های انواع موشن گرافیک با توجه به درخواست افراد بسیار متفاوت می باشد و با توجه به کیفیتی که هر کلیپ داشته باشد بسیار متفاوت می باشد اما خدماتی که در قبال هزینه های موشن گرافیک در نظر گرفته می شود شامل عوامل زیر می باشد.

  • در صورت دلخواه شما را در جلسات سناریو نویسی و ایده پردازی ترنسفر میکنیم تا حضوری بتوانید در جریان کارباشید.
  • ما با توجه به سلیقه ی شما سناریویی خلاقانه و کاربردی نگارش می کنیم.
  • برای سناریوی شما بک گراند سازی میک نیم.
  • از شخصیت ها و کاراکتر های متناسب و خلاقانه متناسب با کار شما استفاده می کنیم.
  • موزیک زمینه متناسب با نوع کار برای شما انتخاب می کنیم.
  • نریشن ( صداگذاری ) آقا / خانم / کودک انجام می دهیم.
  • اطلاعات و لوگوی شما را نمایش می دهیم.
  • مرحله به مرحله شما را در جریان امور کار قرار می دهیم و تاییدیه می گیریم.
  • موشن نهایی را متناسب با رسانه ای که قصد پخش آن را دارید در سایزهای مختلف ارائه می دهیم.
  • تا ۳ بار امکان توسعه و تغییر به شما می دهیم.

هزینه های اضافه تر خدمات موشن گرافیک:

هزینه موشن گرافیک

(حداقل زمان۶۰ ثانیه می باشد)

چنانچه شما برای گرفتن اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان می خواهید با ما در تماس باشید فقط کافی ست با شماره تلفن های در تماس باشید۷-۰۲۱۸۸۶۴۰۱۹۵

برای دریافت فایل pdf این مقاله به روی لینک زیر کلیک کنید

سوالات متداول هزینه موشن گرافیک

۱-نحوه پرداخت هزینه ساخت موشن گرافیک چگونه است

هزینه موشن گرافیک با توجه به نوع قراردادی که مابین دوطرف بسته می شود در ابتدا هزینه ها با توجه به نوع درخواستی مشخص می گردد و طبق توافق به صورت نقدی و یا اقساطی پرداخت می گردد.

۲-هزینه موشن گرافیک به چه عواملی بستگی دارد؟

نوع درخواست ارگان ها ،سازمان ها ،شرکت ها و ….. بسیار متفاوت است و با توجه به زمان درخواستی کلیپ ها ، خلق کاراکتر ، و یا صداگذاری ها قیمت ها بسیار متفاوت می باشد که در این زمینه باید با مشاوران مایاپینت در ارتباط باشید.

۳-آیا مالیات بر ارزش افزوده برای ساخت موشن گرافیک اضافه می شود؟

مالیات برای تمامی مشاغل یک امر طبیعی محسوب می شود که با توجه به نوع کار و خدمات مقداری متفاوت هستند اما این مجموعه هیچ گونه مالیاتی بابت ساخت کلیپ های موشن گرافی دریافت نمی کند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *